Novinky

Novinky

6.3.2024

06.03.2024

16.6. budeme pořádat naše tradiční klubové závody Tvoje druhá šance v červnu. Těšit se můžete na krásné ceny, příjemné prostředí s perfektním povrchem, novými zónovými překážkami od firmy Galican a přátelskou atmosféru. K tomu pro vás budeme mít na našem Instagramu připravené soutěže o 3 startovné zdarma, které budou probíhat každý měsíc.

14.1.2024

14.01.2024

SOUTĚŽ o startovné ZDARMA! Máme pro Vás malou NOVINKU. Nyní můžete na našem instagramovém profilu soutěžit o startovné ZDARMA, na naše další, halové závody které se konají dne 16.2. 2024
v Opavě-Vlaštovičkách. Více informací o soutěži naleznete v hlavním příspěvku na našem Instagramovém profilu https://www.instagram.com/sport_dogs_agility_klub/

18.12.2023

18.12.2023

Přejeme vám klidné a radostné svátky plné lásky a tepla. Ať vás nový rok nese k novým dobrodružstvím a šťastným chvílím. Tým Sportdogs

28.-29.10.2023

30.10.2023

Poslední z velkých letošních závodů bylo Mistrovství České republiky seniorů, na kterém nás zastupovali Jiřina Máčková a Michal Šubrt - díky, byli jste perfektní!

9.-10.9.2023

11.09.2023

Jedna akce střídá druhou a my ve Sportdogs nepolevujeme! Jedeme bomby! Další víkend, který byl nabitý úspěchy. Tato sobota a neděle patřila "dospělákům" a jejich Mistrovství České republiky (kam se ale mohli kvalifikovat také junioři) a naši členové tam nesměli chybět. Po víkendovém boji si odváží cenné zlato a titul Mistra ČR v družstvech...

2.-3.9.2023

04.09.2023

O tomto víkendu běhaly naše juniorky Sabina Šubrtová, Michaela Šubrtová a Kateřina Schacherlová na Mistrovství České republiky mládeže v Čerčanech. A jak to dopadlo? JAK NEJLÉPE MOHLO!
Katka a její družstvo se staly MISTRY kategorie M
Sabča
se se svým družstvem stala 2.VICEMISTRYNÍ v kategorii L
Míša si se svým družstvem doběhla v agility družstev...

Markéta Klevarová s Geys se vrátila z European Open v Dánsku, kde bojovala za Českou republiku jako lev a skončila s těmito krásnými výsledky.

V těchto dnech proběhlo v Anglii Mistrovství světa juniorů (JOAWC), kterého se účastnila Míša Šubrtová se dvěma psy. Závodu se účastnili junioři z celého světa - letos přijeli z 18 zemí a soutěžilo 363 týmů. Byla to opravdu krásná podívaná završena dvěma 3. místy v soutěžích družstev. Míša běhala